A je to tu! V nedeľu večer po dlhšej odmlke znovu naplno vypukol česko-slovenský ošiaľ menom Superstar. Hneď v úvodnom kole sa predstavilo niekoľko výrazných talentov, z ktorých úplne najviac vynikal muzikálne zanietený Timotej Májsky – jeho vystúpenie sa ihneď stalo novou internetovou senzáciou.

Prebiehajúci ročník populárnej speváckej súťaže sa dočkal ďalšieho pokračovania, no aktuálna séria sa od svojich predchodkýň v mnohom odlišuje. Zvýšený počet umelcov v porotcovských kreslách, kastingové vystúpenia sprevádzané hrou na hudobnom nástroji či kvalitný výber uchádzačov o postup – to všetko zahrňuje veľkolepá Superstar 2020.

superstar 2020

Keď sa pred prísnych “katov” postavil sympatický Slovák v štýlových okuliaroch, nik nemohol tušiť, že práve v tej chvíli sa rodí výnimočný príbeh. Timoteja do súťaže pritiahla niekdajšia finalistka Eliška Rusková, ktorá na jeho obrovské nadanie nedá dopustiť – jej kamarát je údajne najväčší milovník hudby, akého kedy spoznala.

eliška rusková timotej majsky

Nielen veľkú lásku k muzike, ale tiež neskutočne vyzretý prejav dokázal mladík premeniť na absolútne terno. Už po prvých tónoch bolo totiž jasné, že dievčatá pred televíznymi obrazovkami spoznali nového idola.

Timo predviedol hlboký hlas s akýmsi exotickým nádychom, neskutočne silné precítenie a prejav hodný profesionála stojaceho na veľkom pódiu. Eliška spolu s ďalšími členmi poroty neskrývala obrovské dojatie i radosť z objavenia mimoriadne nádejného adepta na tohtoročnú výhru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube