Jedným z hlavných ťahúňov jesennej programovej štruktúry TV Markíza je rozhodne SuperStar. Slováci a Česi počas uplynulých týždňov spoznali 20-tku najlepších spevákov tohto roku. Tí sa už čoskoro predstavia v prvom finálovom kole, ktoré bude obohotené aj o krásnu moderátorku.

Od prvej série obľúbenej speváckej šou bolo zvykom, že ňou divákov sprevádzali moderátori. Minulý rok však nastala zmena, keď sa pre pandémiu a prísne opatrenia chopili slova iba piati členovia poroty. Doteraz to vyzeralo tak, že sa situácia v SuperStar opakuje, avšak TV Markíza na svojom webe odhalila, že posledné epizódy budú opäť moderované.

Počas živých prenosov bude moderátorskú funkciu zastávať populárna speváčka a bývalá porotkyňa SuperStar Ewa Farna. ,,Štyri finálové živé prenosy budú pre mňa výzvou iného druhu a teším sa na emócie, ktoré určite prinesú,“ uviedla budúca dvojnásobná mamička pre Markíza.sk.

„Som veľmi rád, že Ewa prijala našu ponuku moderovať SuperStar. S touto šou má už skúsenosti, keďže v roku 2013 sedela po boku Paľa Haberu a Ondřeja Soukupa v porote. Okrem toho patrí medzi najvýraznejšie a najobľúbenejšie speváčky súčasnosti a myslím si, že bude skvelou hostiteľkou. Živé prenosy aj vďaka nej budú ešte atraktívnejšie,“ prezradil kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský. Ako to pôjde Ewičke v úlohe moderátorky, budeme môcť sledovať od 28. novembra, kedy bude odvysielané prvé finálové kolo s desiatimi finalistami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/ewa_farna93, Facebook/SuperStar