A je koniec! Presne tieto slová si mohla v duchu povedať populárna televízna stálica, z ktorej je od minulého týždňa po troch rokoch manželstva znovu slobodná pani. K rozvodu došlo po pretrvávajúcej kríze, ktorú známi partneri už, bohužiaľ, zvládnuť nedokázali.

Reč je o večne vysmiatej bojovníčke Zuzane Haasovej a zdravotníkovi Martinovi Kostkovi. Ich jedenásťročný vzťah sa definitívne rozpadol začiatkom roka, kedy obaja manželia avizovali, že nedokázali prekonať kritické obdobia po strate dvoch detičiek a následnej nevere.

zuzana haasova deti

Silné a harmonické puto Zuzky a Martina si prešlo viacerými bolestivými skúškami, nakoľko sa obaja museli vyrovnávať so stratou dcérky i synčeka. Hoci sa spočiatku zdalo, že láska v tomto prípade prekoná všetky prekážky, opak bol pravdou. Hviezda z jojkárskeho seriálu Panelák pred pár mesiacmi oznámila smutnú správu o rozpade manželstva.

K bleskovému rozvodovému konaniu došlo vo štvrtok, a to dokonca za neprítomnosti hlavných aktérov. „Právni zástupcovia nechceli situáciu dramatizovať. Urobili to bez účasti oboch strán, dokonca ani právni zástupcovia sa na pojednávaní nezúčastnili. Obe strany sa vzdali práva odvolať sa proti rozhodnutiu. Súd teda nemal dôvod manželov nerozviesť,“ potvrdil pre Nový čas zdroj z blízkeho okolia dnes už bývalých zaľúbencov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Haasová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Zuzanahaasova, Tvojatvarzniepovedome