Pre rodinu z paláca sú to rušné dni – krstiny princa Louisa vystriedalo sté výročie kráľovského letectva RAF, kde dámy museli vytasiť nové “zbrane”. Kate stavila na anjelsky svetlé farby, zatiaľ čo Meghan sa zahalila do tajomnej čiernej.

 

Meghan Markle

Harryho manželka si pomaly zvyká na prúd povinností, do ktorého vhupla sobášom s princom. Bezchybné správanie a dokonalý outfit – takto vyzerá ideál dámy z kráľovského dvora. Vojvodkyňa sa veru nenechala zahanbiť a zo skrine vytiahla nestárnucu klasiku – malé čierne šaty. Tieto konkrétne pochádzajú z dielne Diora a z bývalej herečky spravili neodolatelnú a elegantnú dámu. Lodičkový výstrih vyzdvihol jej ženskosť, zatiaľ čo široká sukňa, pripomínajúca 50. roky, dodala celému vzhľadu dievčenskú hravosť. Meghan, bola si nádherná!

meghan markle meghan markle meghan markle

Kate Middleton

Mamička na materskej sa nevzdala svojich povinnosti a zúčastnila sa osláv RAF. Svieži krstinový outfit vymenila za niečo konzervatívnejšie – úzke kabátové šaty v bledomodrej boli stávkou na istotu, keďže vojvodkyňa sa v nich už raz ukázala a to rovno na svadbe Harryho a Meghan. Kate ostala verná návrhárovi Alexandrovi McQueen, z ktorého dielne pochádzali aj šaty, ktoré si obliekla na krstiny princa Louisa. Čo je to za malý detail? Táto diamantovo-rubínová brošňa má veľkú hodnotu a nie len kvôli drahým kameňom -vojvodkyňa ju dostala v roku 2015 od samotného kráľovského letectva, ktoré včera slávilo sté výročie.

kate middleton kate middleton kate middleton

ĎALŠIE FOTO

kráľovská rodina kráľovská rodina

Zdroj: harpersbazaar | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.