Divadlá, seriály, filmy, účinkovanie v televíziách, moderovačky… slovenskí herci prijímajú rôzne ponuky, aby sa dokázali finančne zabezpečiť. V očiach mnohých tak môžu pôsobiť ako boháči, ktorí si žijú na vysokej nohe. Milo Kráľ však všetkých s takouto mienkou uvedie do reality.

Milo Kráľ, ktorý je označovaný aj ako jeden z najpríťažlivejších mužov slovenského šoubiznisu, vyštudoval na VŠMU herectvo a filmovú réžiu. Po práci v martinskom, nitrianskom a žilinskom divadle je aktuálne na voľnej nohe, pričom počas posledných rokov zažiaril v seriáloch, ako Ordinácia v ružovej záhrade, Búrlivé víno, Panelák, Kolonáda či naposledy v Sestričkách a Novom živote.

Keďže je 44-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom pomerne často na obraze, mnohí by si mohli myslieť, že patrí k bohatšej vrstve rovnako ako jeho známi hereckí kolegovia. To ale nie je pravda.  „U nás to nie je tak, že spravíte jeden seriál a potom môžete pol roka vegetiť. To vám vydrží tak nanajvýš mesiac, keď si môžete dovoliť zvoľniť, potom musíme zasa niečo vyprodukovať, lebo nebudete mať na živobytie,” Milo priznal v rozhovore pre Eurotelevíziu.

Slovenská hviezda tvrdí, že ľudia majú skreslenú predstavu o hereckých zárobkoch. „Ono sa to možno zdá, že za filmovací deň dostanete… No dostanete napríklad 400 eur, ibaže tých dní, ktoré strávite pred kamerou, nie je zas až toľko. Ja som sa konečne po dvadsiatich rokoch od vysokej prepracoval k bytu, ktorý som si mohol kúpiť na hypotéku a tú teraz splácam… Celý môj majetok je jedno staré auto a motorka, tým končíme,“ otvorene prezradil otec vysokoškoláka, ktorý sa angažuje aj ako hudobník.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Eurotelevízia | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj