Neboli celkom detskými hviezdami ako svojho času Macaulay Culkin či Drew Barrymore, avšak predsa len mali herci z filmovej ságy Súmrak (známej aj pod svojím originálnym názvom Twilight) počas natáčania ešte typické tínedžerské črty tvárí. Milované a nenávidené snímky z nich nielenže spravili hviezdy svetového formátu, no boli pri zrode toho, kým sú dnes – kariérne aj osobnostne. Ako vyzerajú herci a herečky 11 rokov po prvom filme?

 

Kristen Stewart
Kristen Stewart, ktorá za svoje účinkovanie v Twilighte získala neslávne známu Zlatú malinu, ako herečka medzičasom veľmi vyrástla. Taktiež sa po randení s Robertom Pattinsonom preorientovala na opačné pohlavie.
Robert Pattinson
Sladký chlapec, ktorý si zahral aj tragickú postavu Cedrica Diggoryho, prijatie roly v Twilighte mnohokrát oľutoval a sľúbil sám sebe, že bude brať len také úlohy, ktoré bude chcieť. Prednedávnom bolo potvrdené, že stvárni ďalšieho Batmana.
Ashley Greene
Kedysi krásna Ashley je dôkazom, že plastické operácie nemusia vždy dopadnúť dobre. (Schválne – na koho sa vám podobá teraz?) Napriek tomu však stále pôsobí ako herečka a vo svojej práci je pomerne úspešná.
Nikki Reed
Nikki Reed si naposledy zahrala vo filme v roku 2016. Okrem toho skladá piesne, spieva a venuje sa svojej rodinke.
Jackson Rathborne ako Jasper Hale
Šťastne ženatý otec dvoch detí Jackson Rathborne naďalej pôsobí ako herec, slávu z čias Jaspera sa mu však už znova nadobunúť nepodarilo.
Kallan Lutz
Sympatickému Kellanovi to dnes mimoriadne pristane – ba dokonca viac než v časoch Twilightu. Modrooký fešák v súčasnosti naďalej pôsobí vo filmoch aj seriáloch a darí sa mu celkom dobre.
Peter Facinelli
Seriálový zakladateľ rodu podobne ako väčšina protagonistov aj naďalej beží po svojej hereckej dráhe, no taktiež len s obmedzeným úspechom. Žiadna jeho rola po Twilighte viac neprekonala popularitu zakladateľa rodu Cullen/Hale Carlisla.
Elizabeth Reaser
Carlislova manželka Esme, ktorú stvárnila Elizabeth Reaser, sa začala prudko meniť už počas filmov. Stále si však zachovala sympatický a vždy usmiaty výraz tváre láskyplnej matky, ktorú zahrala aj v megapopulárnom seriáli Príbeh služobníčky.
Mackenzie Foy
Z milého dievčatka vyrástla krásna slečna. Elizabeth Foy vo filmovom svete po účinkovaní vo veľkofilme Interstellar rozhodne ešte narobí vietor.
Taylor Launtner
Taylor Launtner sa kvôli filmovej role rozhodol v roku 2016 prudko pribrať. Od tých čias o ňom veľmi počuť nebolo, tento rok sa dokonca ešte ani neobjavil v žiadnom projekte.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/_emmetcullen_,_robpattinson_13, ashleygreene, celebrity_l.o.v.e, edwardbellamylife, elizabethreaser, jacksonrathborne, kellanlutz, kristenstewart_, mackenziefoy, mrstwilighter, nikkireed, peterfacinelli, snacc_central, taylor_launtner04, twilight_alckrnlk, twilight_saga2005, twilightlover47, twilightswaga, Youtube/lighttwins