Fanúšičky legendárnej štvorice hrdiniek kultového seriálu pre ženy Se* v meste sa môžu tešiť na ďalší, v poradí už tretí film! Aj keď budú  ikonické predstaviteľky v plnej zostave, hlavná hrdinka snáď najúspešnejšieho “babského” seriálu a filmu predsa len zaváhala!

Vynikajúci film pre dámy, v náväznosti na kultový ženský seriál Se* v meste, hlási veľké pokračovanie! Áno, všetky predstaviteľky, a teda Carrie (S.J.Parker), Mirranda (Synthia Nixon), Samantha (Kim Cattrall) a Charlotte (Kristin Davis), sa nakoniec úspešne dohodli na ďalšej spolupráci a nakrútia tretie pokračovanie najpopulárnejšieho ženského filmu Se* v meste 3. Aj napriek zlým recenziám druhého filmu v roku 2010 tieto krásky po päťdesiatke oficiálne podpísali svoju účasť v tretej časti a pozor, nakrúcanie by sa malo začať už v lete 2017!

Hlavné hrdinky sú už po päťdesiatke, no stále vyzerajú skvele!

Údajne práve Sarah Jessica Parker (51) nad spoluprácou dlhšiu dobu váhala a bola poslednou, ktorá ju nakoniec podpísala. Ako uviedol magazín Radaronline, Parker sa nepáčila myšlienka, že by charaktery hrdiniek mali byť vykreslené v oveľa zrelšom svetle. Kým filmový pakt podpísala, tvorcovia museli chtiac či nechtiac pozmeniť scenáre. Keďže nový film by sa mal začať nakrúcať v lete 2017, je viac ako pravdepodobné, že si ho budete môcť pozrieť až niekedy v roku 2018. Bude to akási oslava pri príležitosti dvadsiateho výročia ich prvej premiéry v roku 2008. Tešíte sa už tak ako my? :)

Zdroj: Radaronline.com | Foto: HBO.com, ZryXSW.com | Video: Giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)