Po tom, ako Jennifer Aniston v polke februára oslávila svoje 50-tku, sa začalo meno americkej herečky čoraz viac spájať s jej bývalým manželom Bradom Pittom. Za všetko mohla jeho prekvapivá návšteva na narodeninovej oslave. Platí teda v ich prípade – stará láska nehrdzavie?

Jennifer Aniston a Brad Pitt patrili svojho času k najkrajším párom svetového šoubiznisu, ktorý však zničila ich kolegyňa Angelina Jolie. Ani s “Larou Croft” to ale fešákovi nevydržalo a po piatich rokoch manželstva prišiel definitívny rozvod.

V súčasnosti sa tak čoraz viac klebetilo o tom, že by sa Brad mohol vrátiť k svojej starej láske Jennifer. Nasvedčovala tomu aj Pittova účasť na herečkinej oslave okrúhlej 50-tky, čo všetkých fanúšikov poriadne šokovalo. Po otázke od jedného z novinárov, či sú s Jenn opäť spolu, však odpovedal Brad naozaj veľmi záhadne. ,,Och môj bože. Som s tou správnou.” 

Otázka ohľadom randenia padla aj na stranu hviezdy seriálu Priatelia. ,,Nebolo to žiadne rande,” kráska odvrkla stroho. Ľudia blízki dvojici tvrdia, že sú bývalí manželia len dobrými kamarátmi, ktorí sa v ťažkých časoch vedia podporiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: etonline.com | Foto: YouTube, Twitter