Gabriela Gášpárová si okamžite po svojom príchode do šou Love Island padla do oka s modelom Pítrom. Už po prvých chvíľach, ako spolu vytvorili pár, nešetrili zaľúbenými pohľadmi, nežnými dotykmi či peknými slovami. Zdá sa ale, že u českej krásky nie je úplne všetko s kostolným poriadkom, vonku ju má totiž čakať iný muž.

Se*y brunetku na Instagrame sleduje takmer 300-tisíc ľudí, po čom by túžila nejedna influencerka. Avšak Gabika sa vraj k vysokému číslu nepdopracovala len tak. Za jej kariérou má stáť 67-ročný bývalý automobilový pretekár, podnikateľ a mecenáš Antonín Charouz, ktorý k mediálnej sláve dopomohol napríklad známej kráske Dominike Myslivcovej.

Podľa informácií českého Expresu Antonín dievčatám dohaduje fotenia, pomáha im dostať sa do médií, kupuje im sledovateľov na sociálnej sieti a nielen to. ,,Slečny z toho majú požičané Mercedesy na operatívny lízing, dostávajú nejakú hotovosť, darčeky v podobe napríklad kabeliek, luxusné výlety a obrovské kytice ruží, ale raz mesačne mu musia byť k dispozícii. Ide o výmenný obchod, uviedol anonymný zdroj pre expres.cz. Postarší pán údajne Gabike vybavil aj účinkovanie vo filme Bastardi 4.

Kým modelka si užíva lúče slnka a Pítrovu náklonnosť v luxusnej vile na Kanárskych ostrovoch, na verejnosť sa dostali aj ďalšie zaujímavosti z jej života, nad ktorými aktuálne nemá žiadnu kontrolu. Na Instagrame sa totiž objavil príspevok od istého Vlasta – Gabika sa pred štartom Love Island vyjadrila, že je to jej bývalý priateľ. Čech poprosil ľudí, aby ho nekontaktovali, podľa jeho slov ide iba o hru o peniaze, nie o niekoho srdce.

,,Nevidel som ani jeden diel a absolútne ma to nezaujíma! Keď vidim, aká generácia ľudí to sleduje, chápem, prečo sa ku mne neustále dostaávajú screeny z diskusií, ktoré sú úplne mimo,“ napísal Vlasta.

,,Čo sa týka mňa a Gabriely: Poznám ju od jej 17 rokov a áno, tento rok sme spolu začali tvoriť pár. Nemám obavy z toho, ako naše životy momentálne vyzerajú… nerozpadajú sa, to iba jednotlivé kúsky zapadajú do seba. Zamyslite sa nad tým každý podľa seba, verte vesmíru, všetko je súčasť celku,“ šokoval neznámy, nad ktorého slovami si fanúšikovia Gabiky a Pítra môžu teraz poriadne lámať hlavy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/gabrielagasparova, Expres.cz