Sexy housewife doing housework

Vyložme si karty na stôl. Vo výťahu, v aute a v kabínke sme to robili azda všetky. Čo tak zahodiť predsudky, poslať decká do školy a rozdať si to na skákajúcej fit lopte? Ak však patríte k tým nešťastnejším a chlapa nemáte, aj pre vás máme zopár tipov, ako využiť bežné veci z domácnosti na chvíle plné rozkoše. 

Ak sa hanbíte vybrať do obchodu pre dospelých alebo sa slovo na “v” bojíte aj vysloviť, máme pre vás zopár riešení. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko skvelých vecí máme okolo seba, a že sa dajú využiť aj úplne inak?

Elektrická zubná kefka

Začnime zľahka. Ak nemáte “kamaráta” z plastu, bohato postačí aj elektrická zubná kefka. Samozrejme, nechceme aby ste si ju strkali no medzinožných priestorov len tak, z ničoho nič. V každom prípade buďte opatrné a skúste sa pohrať sama alebo sa pri večernom čistení zubov trocha uvoľnite a s partnerom ju využite naplno.

Práčka

Rovnako tak práčka nie je až takým nezvyčajným “pomocníkom” pri dosiahnutí vrcholu. Ak ste to ešte neskúšali, rozdajte si to s partnerom alebo náhodným okoloidúcim práve na žmýkajúcej práčke. Garantujeme vám, že skvelý zážitok máte zaručený. Že nemáte chlapa? Predstavte si obľúbeného herca, sadnite si na práčku a nechajte sa unášať pohybmi bielej elektroniky. :)

Fit lopta

Aj vám sa táto guľatá pomôcka povaľuje len tak v izbe a maximálne ju využívajú vaše deti, ktoré už nevedia čo s načatým dňom? Môžete to jednoducho zmeniť. Skackajte na nej s partnerom obaja alebo ju oprite o gauč, sadnite si na ňu a nechajte parnera robiť “jeho prácu”.

FaceTime

Čo robiť v prípade, že je váš chlap ďaleko od domova? Aj na to máme riešenie. Nie, nechceme, aby ste vyprášili suseda. Zapnite si FaceTime, Skype alebo niečo, kde by ste sa s partnerom videli. Zamknite sa do spálne a uistite sa, že ste sama. Aj keď to bude znieť čudne a mnohé z nás na to nemajú guráž, neviete si predstaviť, ako veľmi to utuží váš vzťah. Nemusíte sa hneď vášnivo uspokojovať pred telefónom, ale nejaké tie vzdychy, pohľady a trocha nahej kože urobia divy. :)

Foto: giphy.com, Tumblr

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)