Takmer žiadny vzťah sa nezaobíde bez menších hádok, ktoré vám môžu zbytočne naštrbiť partnerstvo. Ak chcete, aby sa váš priateľ bezcieľne nerozčuľoval, skúste sa vyvarovať týmto situáciám.

Ženy sú od prírody matkami, a preto sa mnohokrát snažia svojmu mužovi poradiť, či ho usmerniť, ako má robiť určité veci. Avšak tým, že ho neustále upozorňujete, zbytočne ho len nahneváte. Skúste menej dirigovať, viac komunikovať a určite sa vyhnete mnohým neopodstatneným komplikáciám.

Upracete mu jeho ,,neporiadok”

Vždy, keď prídete do jeho pracovne alebo dielne, vidíte samý neporiadok a chaos. Najradšej by ste zobrali metlu, handru a začali upratovať. Upokojte sa a skúste si uvedomiť, že ten ,,neporiadok” je pre neho rajom na zemi a on sa v ňom vyzná bez akýchkoľvek problémov. Je to predsa jeho ,,organizovaný chaos”.

Nakupovanie

Konečne ste ho prehovorili, aby s vami išiel stráviť pekný deň do mesta? Vy mu sľúbite, že nebudete dlho nakupovať a potom sa môžete ísť niekam najesť. Aká je však realita? Kým pre vás je pol dňa nakupovania iba zanedbateľný čas, pre vášho partnera ide o dlhé mučenie, ktoré nemá konca. Potom sa nečudujte, že sa vám zdá nervózny alebo urazený, keď prídete po celom dni domov.

Dámska jazda

Zatiaľ čo je váš partner v práci, vy a vaše najlepšie priateľky si plnými dúškami užívate ,,voľný byt”. Keď sa vráti unavený domov, všade sú samé kozmetické doplnky, podprsenky a cez všetky izby sa ozýva zvonivý smiech. Skúste si spraviť dámsku jazdu v čase, keď budete sama dlhšiu dobu, pretože unavenému partnerovi môžete liezť s kamarátkami skutočne na nervy.

Ponožky a neporiadok

Ak mu neustále nadávate za neporiadok, ktorý po sebe zanecháva, nie ste jediná. Muži sú vo všeobecnosti väčší bordelári ako ženy a ponožky pri posteli či veci prehodené cez stoličku považujú za úplne normálnu súčasť svojej spálne. Skúste mu namiesto kričania a hádok vysvetliť, že použité veci by si mal po sebe vždy upratať.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)