Tak ako majú ženy rôzne kritériá na mužov, rovnako je to aj naopak. Kým my nemáme záujem o arogantných domasedov, ktorí sa nevedia správať slušne k ženskému pohlaviu, tak sa aj chlapi stránia určitým typom dám, ktoré im doslova lezú na nervy. Ktoré typy žien teda mužov nepriťahujú?

 

Citlivky

Neberte to v zlom, ale časté citové výlevy nie sú práve tým najlepším magnetom na mužov. Je samozrejmé, že keď máte svoje dni, tak ste o niečo citlivejšie a všetko vidíte cez zadymené sklá, no skúste svoje city udržať na uzde aspoň počas prvých mesiacov vášho vzťahu. Každý chlap chce princ na bielom koni a záchranca svojej vyvolenej, avšak všetkého veľa škodí. Žiadny pri sebe predsa nechce umrnčanú a neznesiteľnú ženskú.

Zanedbané ženy

Niektoré ženy to s mejkapom preháňajú, naopak, niektoré nerobia absolútne nič. Možno sa nerady maľujete alebo vám to nič nehovorí, no ak si chcete udržať či okúzliť nejakého chlapa, upravené obočie, čisté nechty a zdravé vlasy sú základom, ktorý by ste mali dodržiavať za každých okolností.

woman

Bez vlastného názoru

Nemusíte sa za každú cenu s niekym hádať o svojej pravde a neoblomne si presadzovať vlastné argumenty, no mať svoj názor nie je nikdy na škodu. Ak budete stále len prikyvovať a na všetko hovoriť áno, po krátkom čase to bude pre vášho partnera nuda a vymení vás za niekoho, s kým bude môcť o svojich názoroch diskutovať.

Zakomplexované

Stále sa na niečo sťažujete? Máte zo seba komplexy? Určite nie ste samé, no nemusíte to stále vyhadzovať všetkým na oči. Človek si ani nemusí všimnúť vaše nedostatky, no keď na ne budete neustále poukazovať, len ich zvýrazníte.

Foto: Pixabay