Aj vy ste sa už neraz pristihli pri myšlienke, či je pre vás váš partner skutočne ten pravý? Randíte spolu už vyše roka, ba i viac a on sa akosi stále nemá k činu? Roky vám utekajú a vy si lámete hlavu nad otázkou, či má váš vzťah vôbec zmysel a budúcnosť? Toto sú štyri vážne dôvody, pre ktoré zotrvávate vo vzťahu s nesprávnym mužom!

 

Neviete si nájsť lepšieho

Márne sa snažíte nájsť muža, ktorý by bol pravým opakom toho vášho alebo by aspoň nemal jeho muchy. Neustále hľadáte a nie a nie ho nájsť. Žijete v minulosti a bojíte sa postaviť na vlastnú cestu života.

Bojíte sa samoty

Hoci túžite zažiť niečo nové a spoznať pravú lásku, bojíte sa, že po rozchode zostanete sama. A tak radšej zotrváte v nefungujúcom vzťahu, len aby ste nenadobudli pocit prázdnoty a samoty.

Máte pocit, že sa zmení

Stále mu dávate novú šancu a veríte, že sa niečo zmení. Neviete sa od neho odosobniť a to vám bráni plávať v nových vodách. Povaha sa nemení a ak je to to, čo vám na ňom vadí, verte, že ten pravý na vás ešte len čaká.

Neviete, čo chcete

Neustále uvažujete, či váš vzťah má zmysel a či niekam smeruje. Najprv si skúste zanalyzovať, čo je pre vás prioritou a čo od vzťahu vlastne očakávate. Ak do vašich plánov váš partner nezapadá, tak máte jasnú odpoveď.

Foto: pixabay.com