Žien s nálepkou zlatokopka sa v našom šoubiznise pohybuje viacej, avšak žiadna z nich na rovinu neprizná, že je so svojím partnerom najmä preto, že jej dokáže uspokojiť jej materiálne potreby. Takýto životný štýl preferuje aj Andrej Stančík, ktorého si môžete pamätať ako extravagantného stylistu z relácie Bez servítky. On však ako jeden z mála nemá problém hovoriť o tom, že na vzťah potrebuje bohatého muža.

Andrej má za sebou nevídané skúsenosti, aké by mu mohli mnohí Slováci závidieť. Niekoľko rokov totiž pracoval v Londýne, a to v najluxusnejších butikoch, pričom jeden z nich patril slávnej Spajske Victorii Beckham. Ľadovej kráľovnej dokonca robil asistenta.

Pre svojho partnera chce byť trofej

V Anglicku 33-ročný Banskobystričan pričuchol ku kontroverznejším partnerstvám založených na peniazoch, ku ktorým inklinuje dodnes. Už v relácii Bez servítky, kde nedávno varil s kamarátkou Evou Cifrovou, prezradil, že si na vzťah vyberá len solventných pánov. ,,Láska nemá žiadne limity, tie si vytárame len my v našich mysliach… Mne jazyk lásky hovorí to, že ak ma môj partner miluje, kúpi a dá mi všetko, čo chcem a po čom túžim. Považujem sa za milujúceho a absolútne lojálneho partnera,” Andy píše na Instagrame vo svojej otvorenej spovedi o tom, ako si hľadá sponzora.

,,Milujem dostávať drahé darčeky a peniaze, ktoré míňam hlavne na rôzne invazívne a neinvazívne estetické úpravy, lebo sa milujem prezentovať z pozície ‘TROPHY BOYFRIEND’. Teda, že som pre môjho partnera trofej, ktorú treba udržiavať a starať sa a s ktorou sa radi ukazujú v spoločnosti, šokuje sebavedomý fešák. Nakoľko je jeho snom vyzerať ako Ken, peniaze od potenciálneho partnera potrebuje aj na množstvo zákrokov, o ktoré by sa mu mala postarať pani doktorka Miroslava Lopatková.

Zrod novej hviezdy

,,Je to pravda.. hľadám si sponzora, ktorý by chcel stáť pri ZRODE HVIEZDY..MEDIÁLNEJ HVIEZDY od úplneho začiatku. Otvorilo sa mi niekoľko dôležitých ‘dverí’ a možností priniesť na Slovensko úplne nový formát Reality TV Shows a to, čo potrebujem tu a teraz, je SPONZOR alebo BOHATÝ MUŽ,” bez okolkov uvádza Aďo, ktorý sa zrejme ako prvý na Slovensku odhodlal k tak odvážnemu verejnému priznaniu. V jeho ceste ho vraj nikto a nič nezastaví.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/andrew_the_tvstar, joj.sk