Odborníci v šou Svadba na prvý pohľad dali dokopy už tri manželské páry, ale mladá Terezka na svojho vysnívaného princa ešte stála iba čaká. Ako štvrtá nevesta ostane poriadne v šoku, keď v svadobnej sále uvidí stáť vlastného trénera, ktorý sa má stať jej manželom.

Systém markizáckeho experimentu funguje tak, že sa do Svadby na prvý pohľad prihlásia nezadaní ľudia, túžiaci nájsť spriaznenú dušu. Experti spoja muža a ženu, ktorí sa predtým nikdy nevideli a určite sa nepoznajú. Neveste Tereze tak týmto spôsobom vybrali ženícha Martina. Avšak do šou vstúpil Terezkin český tréner, ktorý sa do nej zamiloval na prvý pohľad a urobí všetko preto, aby sa stala jeho ženou.

stvrty zenich

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Odborníci zistili, že športovec Milan sa k neveste hodí predsa len viac ako pôvodne vybraný Martin. Po tom, ako sa rozhodli, že zmenia pravidlá, tak na krásnu Terezku čakal v svadobnej sále jej kondičný tréner, ktorý je naozaj veľký fešák. Ako blondínka zareaguje a či vôbec prebehne svadobný obrad, sa dozviete v piatok na Markíze.

stvrty zenich stvrty zenich stvrty zenich

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial