Iba pred piatimi dňami prišla o milovanú starú mamu a dnes oznámila aj ukončenie svojho šesťročného vzťahu. Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu, ktorý bol vzorom pre mnohých teenagerov, dnes oznámil svoj rozchod. Demi Lovato a Wilmer Valderrama sú minulosťou!

Mnohí čakali v blízkej budúcnosti svadobné zvony, no namiesto toho prišiel nečakaný koniec. Speváčka Demi Lovato a herec Wilmer Valderrama (Tie roky 70.), ktorí tvorili sympatický pár šesť rokov, dnes oznámili prostredníctvom sociálnych sietí ich definitívny rozchod. Máj, lásky čas pominul, a tak sme tento týždeň svedkami už štvrtého hviezdneho ukončenia vzťahu. Okrem tejto dvojice sa navždy rozlúčili aj Taylor Swift a Calvin Harris, Gigi Hadid a Zyan Malik, rovnako aj Johnny Deep a Amber Heard.

,,Po takmer šiestich milujúcich a nádherných rokoch, sme sa rozhodli ukončiť náš vzťah. Pre nás oboch to bolo neuveriteľne ťažké rozhodnutie, ale my sme si uvedomili viac než čokoľvek, že sme skôr najlepší priatelia. Ďakujeme všetkým, ktorí nám za tie roky poskytli svoju podporu. S láskou Wilmer & Demi.” Ej, až nám to je ľúto. Veď im to spolu tak pristalo..

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

This morning I lost my world and the world's most special woman. I miss her more than words can even describe. There is an emptiness in my heart that only her spirit can fill and I pray that I will feel her by my side every single day until we meet again. I attribute my strength to her.. She held on when she lost the love of her life.. The one she was married to for 53 years. She smiled even though she lost a son just this year. She told everyone she loved them every single chance she got and she joked even when her strokes left her unable to speak properly. The smile that she had not only could light up a whole room but it most definitely lit up the entire nursing home. She was my great-grandmother but we were so close that I never knew it was possible that anyone could have the bond that we shared even 70 years a part. The pain I feel is almost unbearable but because of her strength I will power through it. The love and support I have received has been empowering and so special to me.. I love all of you so much and I am forever grateful for the prayers, texts and fan art my Lovatics have made me. Thank you. Mimaw, I hope you are with Papa now.. I hate that I can't hear your voice but I love that you are no longer in pain. I love you so much and I miss you more than anyone could ever imagine. I'll miss your smile, your wittiness, painting your nails and your kisses. I really do love you more. Rest in peace and most importantly rest in the Lord. #RIPMimaw

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

Cloud 90000000 ☁️💗

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

 

#bae 💜💞💜

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

He literally is perfection…

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)