Vychádzajúca hviezda Zuzana Kraváriková sa stala zrejme najväčším prekvapením v rámci imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome. 18-ročná tmavovláska zo seriálu Oteckovia v každom kole predvádzala výkony hodné skúsených profíkov, vďaka čomu jej finále uniklo len o vlások. Krátko po skončení súťaže si kráska užívala zábavu z úplne iného súdka, keďže sa v rámci študentského života konečne dočkala veľkého dňa.

,,Navždy sa zachová v pamäti Stužková,” znie úryvok legendárnej piesne od slovenskej kapely Elán. Vzácna udalosť rozhodne patrí medzi slávnosti, na aké sa teší takmer každý stredoškolák. Formálne lúčenie s profesormi, bohatý celovečerný program či voľná zábava so spolužiakmi – to všetko je súčasťou pomyselného rituálu vstupu do dospelosti.

zuzana kraváriková

Nezabudnuteľné okamihy nedávno zažila aj seriálová Dorka z markizáckeho rodinného trháku, ktorej sa v uplynulom období podarilo výrazne schudnúť a vyformovať si štíhlu postavičku. K zmenenej vizáži prispelo hlavne účinkovanie v tanečno-zábavnom programe, kde Zuzka do jedinečných čísel na pódiu vkladala celú dušu.

Zuzana Kraváriková

Sympatická herečka sa pochválila zábermi priamo z veľkolepej slávnosti, akú si patrične vychutnala. Zuzka pri príležitosti “ostužkovania” zvolila odvážnejšie priliehavé šaty, ktoré odkryli niektoré časti tela. Teenagerka sa však určite za nič hanbiť nemusí, práve naopak – vyzerala fantasticky!

zuzana kraváriková stužková

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/zuzana_kravarikova