Prvá láska býva len jedna a je nezabudnuteľná. Tínedžerka zo Slovenska zažila počas lyžiarskeho výcviku v hoteli ,,osudový“ telefonát, po ktorom jej srdce zahorelo láskou a človeka na druhej strane linky označilo ako ,,pána pravého“. Keďže svojho princa nemohla v hoteli vypátrať, rozhodla sa ho vyhľadať prostredníctvom internetu.

 

Zoznámenie po telefóne

Po lyžiarskom výcviku ostalo mladej slečne len boľavé srdce a oči pre plač. Skúsila to vyriešiť ako najlepšie vedela, vzala opraty svojho osudu pevne do rúk a napísala na Facebook odkaz, v ktorom žiadala ostatných o pomoc. Inzerát začína slovami: ,,Ahojte, hľadám životnú lásku z lyžiarskeho.“ Slečna z hotelovej akadémie opisuje, ako sa zoznámila so svojim rytierom: ,,Zoznámili sme sa cez telefón. Tvoje číslo bolo 2. Predstavil si sa mi ako Enrike a ja som sa hneď zamilovala.“ Bližšie informácie však o ňom nevie. Domnieva sa len, že je siedmak na základnej škole v obci Široké (pozn. redakcie okres Prešov), vraj má blond vlasy, je oholený a dobré šváca. :)

Poriadne si rypli

Inzerát sa na sociálnej sieti nedal prehliadnuť a kto vedel, slečne pomohol… No nie v pozitívnom zmysle. Diskutujúci ju poriadne „sundali“ a nakladali jej, ako vedeli. Mnohí sa bavili najmä na exotickom mene Enrike a nešlo im do hlavy, ako môže byť siedmak základnej školy oholený. Prihlásil sa dokonca aj jeden „dvojnícky“ Enrike z iného mesta.

Zo všetkých komentárov najviac hviezdil práve tento, ktorý získal viac ako tisíc „likov“:

A čo vy? Aká bola vaša prvá? :)

Zdroj: Facebook/Priznania tínedžerov | Foto: Flickr, Freegratpictures.com | Video: YouTube