Moderná virtuálna doba prináša desivé úskalia, o čom sa presvedčila aj mexická študentka menom Alexa Terrazas. Dievčina sa totiž na sociálnej sieti túžila pochváliť záberom z cvičenia jógy priamo na balkóne vo výške 25 metrov nad zemou. V tej chvíli ale ešte netušila, že už o malú chvíľu bude bojovať o holý život.

23-ročná plavovláska sa tréningom venuje už dlhodobo a okrem toho prepadla vášni adrenalínového predvádzania priam kaskadérskych kúskov. Kráska tak prijíma obrovské výzvy, keď sa fotí na miestach, kam by väčšina ľudských bytostí nikdy nevyliezla.

V osudný deň sa Alexa rozhodla, že si svalstvo ponaťahuje na balkóne apartmánového domu v meste San Pedro, ktorý sa nachádzal na šiestom poschodí. Počas precvičovania jógy priamo na zábradlí ju fotil jej priateľ, ktorému sa podarilo zachytiť hrôzostrašný záber.

Scenár ako z hororu

Študentka neudržala stabilitu a z vysokej konštrukcie sa zrútila priamo na zem pod oknami. Privolaní záchranári ju okamžite previezli do nemocnice, kde jej objavili neuveriteľných viac ako sto zlomenín po celom tele, pričom je zázrak, že pád vôbec prežila.

Po nešťastnom incidente sa odvážna mexická dievčina bude zotavovať celé mesiace a najmenej tri roky sa vraj vôbec nebude schopná postaviť na nohy. Fotografia z poslednej sekundy pred tragédiou obletela celý svet, avšak Alexine účty na sociálnych sieťach boli pre istotu úplne zablokované.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

alexa terrazas

Zdroj: Daily Mail | Foto: Twitter.com, Instagram/visaonoticias_, Pixabay.com