V dnešnej dobe sú stretká na jednu noc čoraz častejšou záležitosťou a realitou medzi mladými i staršími. Ľudia sa neradi dávajú do vzťahov, a preto vyhľadávajú chvíľkové rozptýlenie s niekým, koho viac neuvidia. No každá podobná skúsenosť môže so sebou priniesť i rôzne nepríjemnosti. Príbeh mladého dievčaťa, ktorý zverejnilo na internete, môže byť varovaním pre nás všetkých. Nikdy totiž neviete, na koho natrafíte.

Užívateľka sociálnej siete Twitter, pod pseudonymom Jacqueline, pridala nechutný opis toho, čo sa jej prihodilo v spojitosti so se*om na jednu noc.

,,Raz večer som si vyšla na rande s mužom, ktorého som spoznala len tak cez Tinder. Rande prebiehalo výborne a skončilo to, ako som očakávala – v posteli. V zápale vzrušenia som mu nebránila v tom, aby sa mi vystriekal na tvár a na prsia, no bola to chyba. Na ďalší deň moju pozornosť zaujali divné vyrážky, ktoré sa mi v oblasti tváre a dekoltu vyhodili. Navštívila som preto lekára, ktorý ma odporučil k dermatológovi, pretože nešlo o žiadnu pohlavne prenosnú chorobu. Kožný doktor ma však svojou odpoveďou totálne odrovnal. Vyrážky podľa jeho slov spôsobili drobné parazity, ktoré sa mi dostali pod kožu. Údajne existujú len dve možnosti, ako sa muž môže niečím podobným nakaziť. A teraz dobre čítajte, prichádza najnechutnejšia časť. Buď se*om so zvieratami alebo mŕtvolami. Celá vydesená a znechutená som ho ihneď chcela kontaktovať prostredníctvom jeho internetového profilu na Facebooku, ktorý mi nechal. Hádajte, kde pracuje. V márnici!“

Zdroj: Unilad | Foto: Unilad, Giphy, Twitter