Charizmatická herečka už dlhé roky múti vody slovenského šoubiznisu a hoci čoskoro Zdenka oslávi 67. narodeniny, na svoj vek vôbec nevyzerá. Pôvabná blondínka sa totiž o seba patrične stará – zdravo sa stravuje, cvičí a ako sa sama priznala, navštevuje aj estetické klinky. 

Zdenku Studenkovú poznajú diváci nielen z televíznych obrazoviek, ale aj z divadelných dosiek. Vynikajúca umelkyňa má na svojom konte neskutočne veľa odohratých predstavení a účinkovanie v rôznych seriáloch či filmoch. Blondínka je jednoducho naša žijúca slovenská legenda.

zdena studenkova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická herečka sa o svoj vzhľad patrične stará a nič nenecháva na náhodu. A keďže rovnako ako mnoho žien má strach zo staroby aj Zdenka, sem-tam neváha navštíviť estetickú kliniku, čím sa vôbec netají.

,,Je pravda, že veci, ktoré sú bežné, ako je napichnutie nejakej vrásky alebo odstraňovanie pigmentových škvŕn z dekoltu, absolvujem pravidelne. A blíži sa leto, takže ma čaká aj zákrok, ktorý zamedzuje poteniu. Všetko sú to neinvazívne zákroky či ošetrenia, ktoré podstupujem pravidelne,“ týždenníku Slovenka sa zdôverila Studenková. A hoci má rodáčka z Bratislavy na chrbte už šesť krížikov, musíme uznať, že vyzerá naozaj úzasne.

studenkova

Zdroj/Foto: Slovenka, pluska.sk, YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial