Po ukončení každého ročníka speváckej šou SuperStar diváci očakávajú, akú tvorbu súťažiaci predstavia pod svojím menom. Víťaz Adam Pavlovčin alias Adonxs strhol Slovákov i Čechov svetovo znejúcim singlom Moving On. Krátko nato vydáva debut aj strieborná Elizabeth Kopecká!

Napriek obrovskému hlasu sa Elizabeth Kopecká musela v SuperStar uspokojť s druhou priečkou. To jej však nazabránilo v tom, aby sa pustila do realizácie vlastných pesničiek. Talentovaná kráska polroka po ukončení obľúbenej šou predstavuje fanúšikom skvelú tanečnú novinku, ako stvorenú na aktuálne letné obdobie.

,,Dajte songu, prosím, šancu. Je rýchly, plný energie, zábavný a pekne uletený,“ ešte pred vypustením do sveta vypaľovačky Summer Boyfriend odkázala fanúšikom brunetka. Deň, kedy pieseň naspievanú v angličtine tvorila s 20-ročným hudobníkom Prokopom Korbom, označila za jeden z najkrajších.

„Verím, že pieseň Summer Boyfriend je tým pravým ‚otvárakom‘ mojej kariéry po SuperStar. Keď sme song skladali, takmer hneď sme s Prokopom vedeli, že toto je TEN song, ktorý by mal ísť von ako prvý. Refrén sa nám dostal pod kožu okamžite a to je pre mňa vždy správne znamenie. V skladaní piesní sa považujem za nováčika, ale už viem, čo sa mi páči, a čo nie. Keď to tam pre mňa nie je hneď, idem od songu preč a snažím sa vymýšľať veci, ktoré ma bavia na prvé vypočutie,“ hovorí mladá speváčka pracujúca aj na českej tvorbe.

„Dúfam, že sa bude Summer Boyfriend páčiť. Je to pre mňa song plný slnka, leta, naivity a bláznovstva. Rada čítam romány a vždy ma fascinovala letná láska, preto som sa rozhodla o nej napísať. Len som to trochu prehnala a odvážila som sa byť drzá, možno preto sa mi môj refrén páči. Je odvážny a niekedy je pekné vyjsť z komfortnej zóny, uvádza Elizabeth. Tá si v hravom videoklipe zahrala po boku populárneho českého herca Vladimíra Polívku, pre ktorého je to prvá participácia na hudobnom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Elizabeth – Summer Boyfriend

Zdroj/Foto: TS, Instagram/elizabethkopecka