Je vôbec možné, že sa toľko rokov obchádzali? Zuzana Plačková sa v uplynulých dňoch, okrem iného, objavila aj na otváraní nového obchodu v bratislavskom nákupnom centre na brehu Dunaja, kde stretla aj svoju bývalú kamarátku, s ktorou vhupla do sveta šoubiznisu v tom istom čase. Obe totiž preslávila totožná reality šou Hotel Paradise!

Zuzana Plačková, ktorá patrí nepochybne medzi najvýraznejšie tváre sociálnych sietí na Slovensku, stretla počas otváračky novej predajne s okuliarmi svoju dávno stratenú známu. Blondínka z Českej republiky, ktorá je na Instagrame počtom fanúšikov Zuze tesne v pätách, je známa kráska Nela Slováková, niekdajšia víťazka reality šou Hotel Paradise. Práve tu sa dievčatá stretli po prvýkrát a obe úspešne odštartovali aj svoju hviezdno-bulvárnu a podnikateľskú kariéru. I keď obe prešli estetickými vylepšeniami, v tomto prípade musíme uznať, že baby vyzerajú po šiestich rokoch od posledného stretnutia lepšie než kedykoľvek predtým!

Zuzana sa na akcií stretla aj s Rytmusom, s ktorým ,,zbiera lajky” :)

Zuza a Nela Slováková vkročili do šoubiznisu vďaka šou Hotel Paradise

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)