Každý, kto žil v 90. rokoch, dôverne pozná kultový seriál Beverly Hills 902 10 a jeho hlavných aktérov. Súrodenci Brenda a Brandon, blondínky Dona a Kelly, sladký Steave, rozkošný Dylan či mrcha Valerie, sa na nás pravideľne dívali z obrazoviek mohutných televízorov. Ako však vyzerajú seriáloví milenci Brandon a Valerie dnes?

Či chceme, či nie, zub času nenechá na seba dlho čakať a čoskoro poznačí každého z nás. Výnimkou nie sú ani naši obľúbení herci. Tak, ako sa skončil seriálový vzťah medzi intrigánskou mrchou Valerie a puritánsky pôsobiacim Brandnom, tak sa rozišli ich cesty i po skončení natáčania seriálu. Jason Priestley (46) alias Brandon, sa v roku 2005 oženil a s manželkou Naomi Lowde majú dve deti. Dnes už 42-ročná Tiffani Thiessen je dvojnásobnou maminou a rodina ju robí skutočne šťastnou. Aj keď od natáčania seriálu Beverly Hills 902 10 ubehlo už veľa rokov a hercom pribudlo zopár vrások, stále vyzerajú výborne a zo spoločných stretnutí majú obrovskú radosť.

Family Road Trip – #springbreak2016 w/ @naydoggy @avapriestley #joshuatree #hiking #diorsunglasses

A post shared by jason_priestley (@jason_priestley) on

 

Thanks to everyone @ACTRAnat and every who came last night… What an honor…

A post shared by jason_priestley (@jason_priestley) on

 

Morning lol ! What is Luke doing?😂 #lukeperry #jasonpriestley #jenniegarth #beverlyhills90210 #reunion

A post shared by Luke Perry Daily (@lukeperrydaily) on

Stretnutie po rokoch

Foto: Instagram, GettyImages, themoviethemesong.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.