Celebrity sa častokrát uberajú aj inou cestou, akú ponúka film a hudba. Najčastejšie sa venujú kozmetickému alebo módnemu priemyslu (David Beckham, Beyonce, Katy Perry, Justin Bieber, Jennifer Lopez a mnohé iné), avšak nájdeme aj zaujímavé výnimky, medzi ktoré patrí napríklad Leonardo DiCaprio a jeho snaha o ochranu životného prostredia, Reese Witherspoon bojujúca za práva žien alebo Moby, ktorý silne podporuje vegánstvo.

Známa hollywoodska hviezda a sen väčšiny mužského pokolenia Scarlett Johansoon sa takisto trošku odklonila od svojej hereckej kariéry. Spolu s francúzskym manželom Romainom Dauriacom si otvorili v parížskej štvrti Le Marais obchod s názvom Yummy Pop. Obchod je spojený s reštauráciou a ponúka popcorn s tými najzaujímavejšími príchuťami.

sc-5

V tejto skutočne gurmánskej reštaurácií na vás čakajú príchute od „klasického syru čedar“ až po kombináciu hľuzovky, parmezánu a šalvie. A čo je na tomto obchode najlepšie? Krásna Scarlett je vždy po ruke, aby obslúžila (naozaj veľmi dlhý) rad zákazníkov!

sc-3Hovorca herečky sa vyjadril, že Scarlett Johanssons s manželom boli vždy milovníci popcornu, preto sa rozhodli vytvoriť tie najzaujímavejšie kombinácie tejto skvelej kino-pochúťky. Pár je presvedčený, že sladkú či slanú praženú kukuricu si zamiluje mnoho zákazníkov a budú môcť otvoriť ďalšie prevádzky aj inde vo svete.

sc

sc-4

Zdroj: Elle | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.