Sú mladí, krásni a svet ich doslova miluje. Pred rokom, kedy sa objavili špekulácie, že Miley Cyrus tvorí pár s hercom Liamom Hemsworthom, všetci fanúšikovia dvojice pevne verili, že hviezdy si k sebe po rozchode skutočne našli cestu. Napriek tomu, že mediálnemu kolotoču sa až donedávna absolútne vyhýbali, rozkošní snúbenci tentokrát pridali na sociálne siete niekoľko spoločných fotografií z Vianoc. 

Miley Cyrus rozhodne nepatrí medzi všedné speváčky a po búrlivom období, ktorým si mladá hviezda prešla, sa absolútne stiahla z hudobnej scény. Fanúšikovia márne očakávajú nový singel či koncerty, niekdajšia detská star sa totiž naplno venuje svojmu snúbencovi, psom, joge a podpore homose*uálov. Obdivovateľov však aj naďalej necháva nahliadnuť do svojho súkromia prostredníctvom sociálnych sietí, na ktorých pravidelne publikuje rôzne fotografie. Aj keď sa so snúbencom Liamom Hemsworthom dlhé mesiace vyhýbali spoločným snímkam, v poslednom období urobila dvojica niekoľko výnimiek. Počas Vianoc potešili všetkých svojich fanúšikov, keď sa objavili na rodinnej fotke, ktorú zverejnila sestra Miley. Tentokrát však bola dvojica o niečo zhovievavejšia a speváčka ukázala celému svetu, že ani jej uhladený snúbenec nie je žiadny puritán. Vianočné sviatky si obaja užili v šialených svetroch, sobíkových čiapkách a s úsmevom na tvári. Nuž, my absolútne rozumieme, čo na ňom hriešna umelkyňa vidí! :)

Vianočný darček od Liama

Vraj: Všetko najlepšie, Ježiš

Vianočná párty Hemsworthovcov

Romantická pohoda

Foto: wsllpaper.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)