Kým Veronika si užívala romantickú dovolenku so svojím manželom na slnečných Maledivách, jej sestra Daniela si to pred niekoľkými dňami namierila s kamoškou do Mexika. Z Latinskej Ameriky si však krásna Twiinska odniesla aj poriadne drsný zážitok, aký mala doposiaľ možnosť vidieť zrejme len vo filme. 

Jedna zo sestier speváckeho dua Twiins sa môže pochváliť zážitkom ako z amerického akčného filmu. Na dovolenke v Mexiku sa Daniela pred odchodom do rodnej zeme ocitla v poriadne nebezpečnej situácii.

Twiins

Po tom, čo si slovenská speváčka vyrazila s partiou asi 20 ľudí do klubu, kde si chceli vyhodiť z kopýtka, sa zo zábavy vykľula dráma. Príjemnú atmosféru totiž prerušila streľba, ktorá sa v bare odohrala. Následne Daniela s kamarátmi diskotéku okamžite opustila a vrátila sa radšej na hotel.

Twiins

Ako Twiinska pre Topky.sk prezradila, ona našťastie samotný incident nevidela, avšak jeden z jej priateľov áno, keďže sa počas krváku nachádzal presne na mieste činu, a teda na pánskych wc, kde sa stal priamym svedkom tragickej nehody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Kamarát prišiel vyplašený, že na WC postrelili nejakého chalana. Bol tam a všetko videl,“ vyjadrila sa Daniela, ktorá dodala, že obeť bola postrelená do chrbta – útok našťastie prežila. Známa speváčka tak všetkých upozorňuje, aby si v týchto lokalitách dávali veľký pozor, pričom aktuálne sa už exfarmárka nachádza pekne v teple domova.

twiins

 Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/danielatwiins, depositphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.