Kto by nepoznal mladú, krásnu a talentovanú speváčku, ktorá zbiera jedno hudobné ocenenie za druhým? Čo pieseň, to hit. Z country hviezdičky sa stala popová princezná, ktorá prichádza s novým videoklipom k piesni „Out the woods“.

Skladba „Out the woods“ pochádza zo speváčkinho piateho štúdiového albumu, ktorý nesie názov „1989“, inšpirovaný jej rokom narodenia a štýlom hudby 80-tych rokov. Texty zložila sama Taylor a väčšinou vypovedajú o jej osobnej skúsenosti z oblasti vzťahov a lásky. Prvým songom z albumu bola pieseň „Shake it off“, nasledovali „Blank Space”, „Bad Blood“, „Style“, „Wildest Dreams“ a napokon  „Out of the Woods“. S každou skladbou sa spája krásne video podobajúce sa skôr krátkemu filmu. Taylor v nich stvárnila tanečnicu, šialenú milionárku, superhrdinku, ale aj nežné žieňa.

3

„Out of the woods“  je  ďalšou osobnou spoveďou speváčky, ktorá tentokrát hovorí o jej vzťahu so spevákom skupiny One Direction, Harry Stylsom.

2

 

„Je to jedna z mojich obľúbených piesní z albumu. Chcela som dosiahnuť, aby piesne zneli presne ako emócie, ktoré som v danom období cítila. Táto pieseň je o krehkosti niektorých vzťahov, existujúcich zo dňa na deň, keď sa človek pýta či niekam smerujú. Nekonečné otázky. To však neznamená, že tieto vzťahy nie sú krásne,“ vyjadrila sa Taylor Swift k piesni „Out of the woods“.

Vlci, sneh a ľad, púšť, voda či bahno, Taylor v krásnych modrých šatách nenechala jednoducho nič na náhodu. A opäť jej to vyšlo. Čo hovoríte vy? :)

Zdroj: Youtube.com, Instagram, orig13.deviantart, hdwallpaper

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Silvia
Miluje kávu, knihy, umenie, módu a písanie. Je presvedčená, že inšpirácia je všade okolo a aby bol človek šťastný, musí sa vedieť nadchnúť pre to, čo má rád a čo ho obklopuje.