Ľudia sa vo všeobecnosti delia na dve skupiny: tí, čo veria, že paranormálne javy skutočne existujú a tí, čo sa ich snažia vedecky vysvetliť. Poznáme mnoho prípadov a môžeme len hádať, kedy ide o skutočnosť a kedy o fikciu. Príbehy, ktoré vám dnes prinášame, sú síce vymyslené, ale to neznamená, že sa niekedy nemôžu stať! ;-)

 

1. Príbeh

Otec ukladal do postele svojho malého syna. Zohol sa, aby ho pobozkal na dobrú noc, keď ho syn chytí okolo krku a šepká mu: „Ocko, neodchádzaj, pod mojou posteľou je strašidlo.“ Otec sa s povzdychom pozrie pod posteľ a prekvapený tam vidí ležať svojho syna, ktorý mu šepká: „Ocko, pomôž mi, niekto leží v mojej posteli“.

2. Príbeh

Snívalo sa mi, že som sa zobudil o 3:11 v noci a nejaká žena do mňa zabodla nôž. V sne som sa zľakol a na to som sa aj prebudil. Keď som sa pozrel na budík, zistil som že je 3:10 ráno. Dvere na skrini sa s praskotom otvorili.

3. Príbeh

Sedel som vo svojej izbe, keď som zrazu počul, ako na mňa volá mama z kuchyne nech prídem. Vstal som teda, a ako som kráčal dole schodmi, za ruku ma chytila vydesená mama šepkajúc: „Nechoď do kuchyne, aj ja som to počula.“

4. Príbeh

Pri prechádzaní mojim mobilným telefónom som objavil fotografiu, na ktorej som ja a spím. Je to dosť zvláštne, keďže bývam sám.

5. Príbeh

Nie je nič krajšie ako úprimný detský smiech. Samozrejme, neplatí to o jednej v noci, keď ste v dome sám a žiadne deti nemáte.

Foto: freeimges, pixabay, giphy