Nie je žiadnym tajomstvom, že exfarmárka Lucia ,,Lula” Gachulincová si nechala esteticky upraviť svoje pery. Brunetka, ktorá tvorí pár so svojim kolegom Dávidom Buškom, sa na základe tohto zákroku stala terčom vtipného útoku Aleny Lehotskej, ktorá sa v ôsmej sérii obľúbeného televízneho programu objavovala tiež. 

O tom, že malé pery sú skutočne smŕŕŕŕŕť, vie okrem Cuky & Luky, Britney Spears či Silvie Kuchernko aj Lucia ,,Lula” Gachulincová, ktorú Slovensko pozná práve vďaka reality šou Farma 8. Tentokrát si na mušku brunetku zobrala ďalšia z finalistiek tejto ,,prestížnej” súťaže a z jej napichaných pier si urobila poriadnu zábavku: ,,Zistila som, že zaostávam a dala som si napichať pery v Detve, lebo je to hneď a veľmi lacno.. A výsledok?… Pozrite! No neoplati sa?” pýta sa ironicka Alena.

Ako sa zdá, ženy z Detvy teda môžu byť šťastné, veď kým na západe zaplatíte za podobný zákrok stovky eur, tu vás to bude stáť len zopár centov: ,,Chcem byť vážne celebrita a začala som perami. Myslím, že tie moje sú fakt vydarené a najkrajšie…. Zákrok stojí pol deci a 3 hodiny sedenia v krčme… Za poplatok pošlem jej názov…. Prosím, píšte v prípade záujmu,” uviedla na sociálnej sieti Facebook. :)

Lucia Gachulincová

Foto: Instagram, Facebook