Zuzana Plačková sa už vyše mesiaca nachádza mimo Slovenska. Po Ukrajine, kde podstúpila radikálnu premenu svojej tváre, a dovolenkovaní v Turecku si to spolu s partiou namierila do Ameriky. Z ďalekej Floridy si kráska domov donesie nielen kopec nových vecí, ale aj zážitkov vrátane nebezpečného “stretnutia” s krokodílom.

Kým väčšine Slovákov strpčuje život situácia spôsobená koronavírusom či mrazivá zima, zúriace za oknami, Zuzana Plačková spolu s manželom Reném a kamarátmi sa snažia užívať si všetky možnosti, ktoré ponúka Florida.

Naposledy sa partia vybrala z Miami do národného parku Everglades, ktorý je známy predovšetkým svojimi rozsiahlymi močiarmi, kde žijú krokodíly. Jedno takéto “milé” zvieratko sa podarilo na vlastné oči zahliadnuť aj známej influencerke a jej blízkym, v rámci bezpečnosti ho však sledovali iba z auta.

,,Ty kokos, chápeš? Pozor, už stoj, stoj, stoj, lebo keď sa pohne, sa hodí po nás… ty kokos, bože, ale aký je veľký… tak to je extrém,” udivená Zuzana komentovala situáciu, hľadiac na majestnátne zviera, ležiace oproti nej v tráve. Ak chcete vedieť viac, pozrite si video nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova