Speváčka Barbora Balúchová je známa tým, že svoje postrehy či názory často zverejňuje na sociálnych sietiach. Najnovšie sa mamička 6-mesačného Alexandra Jána “pochválila” nezávideniahodným zážitkom, ktorý bol už na hrane osobnej slobody!

Barbora Balúchová zažila pri obyčajom nákupe poriadny šok. Jej syna Alexa si chcela drzo vyfotografovať dotieravá cudzia žena. ,,Bohužiaľ, ľudia akosi nemajú štipku vychovanosti. Išla som na nákup (keďže večer mala prísť návšteva, ktorá aj tak neprišla), aby som pripravila nejaké chuťovky. Vážim si zeleninu, jedným okom stále sledujem drobca a zrazu príde pani, odhrnie Alexovi striešku na kočíku a vyťahuje telefón. Keď som sa jej opýtala, čo robí, odpoveď bola, že má právo a aj iní ľudia vidieť, ako malý vyzerá,” píše Barbora na svojom Facebooku.

Ako by ste možno predpokladali, Barbora sa svojho syna v nepochopiteľnej situácií zastala a v obchode nastalo hotové peklo: Nebudem popisovať, čo prišlo potom, lebo priznám sa, že som nespoznala ani sama seba, ale je pravda, že matka urobí všetko pre svoje dieťa. Ľudia, spamätajte sa!!!! Bohužiaľ, táto pani nebola prvá, ale s tým telefónom porazila všetkých ostatných nevychovancov!!! Alex ani ja nie sme výstavné figuríny, sme matka so synom, ktorí chcú kľudne žiť. Reči typu nemáš mať dieťa s tým, kým máš si nechajte!!!!! Do toho vás nič nieje!!!! Priznám sa, že mám strach vôbec s malým niekam chodiť, lebo, bohužiaľ, ľudia sú schopní všetkého!!!” dodáva šokovaná Barbora.

A úprimne, my sa jej ani nečudujeme!

 

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk