Nová séria obľúbených Oteckov je doslova za dverami. 13. januára sa totiž na obrazovky Markízy vrátia populárni hrdinovia denného projektu, ktorý mal mesačnú pauzu. Avšak jeden z hercov sa už v blížiacich sa dieloch objavovať nebude. Kto dostal stopku?

Všetci fanúšikovia seriálu Oteckovia sa už určite nevedia dočkať piatej série, do ktorej by sa mala vrátiť aj obľúbená postava bláznivej Petry, kedysi tvoriacej pár s Marekom Bobulom (Vlado Kobielsky), a teda herečka Natália Puklušová. Peťa v rodine sympatického inštalatéra rozhodne poriadne zamieša karty, no jej comeback nebude jedinou zmenou v jeho živote.

Ak ste si zamilovali kučeravého anjelika Marečka, synčeka Mareka a Petry, tak pre vás máme zlú správu. Práve jeden z najmenších hrdinov sa musel s markizáckym trhákom rozlúčiť, nakoľko ho z praktického dôvodu v deji nahradí iný chlapček. ,,Výmena Marečka je kvôli vývoju postavy, potrebovali sme na jeho stvárnenie staršieho chlapca,” PR manažérka seriálu Andrea Macáková objasnila dôvod odchodu herca Patrika Kučeru. Kto po Paťkovi prevzal štafetu, uvidíme už v najbližších epizódach Oteckov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Facebook/Oteckovia