Komička Evelyn Kramerová nikdy nepatrila k dievčatám typu „kosť a koža”, aké na nás hľadia z prehliadkových mól a titulných strán amerických časopisov. Oplývala skôr plnším telom s bujným poprsím, ktoré jej mohli všetky silikónové krásky len závidieť. Evelynina postava sa však za posledné obdobie zmenila takmer na nepoznanie! Stačí sa pozrieť na jej najnovšie fotografie.

Celkom stratila boky a môže sa pochváliť dlhými a štíhlymi nohami, o akých mnohé ženy iba snívajú. Zdá sa, že Evelynin nový životný štýl, zahrňujúci prechádzky a poriadnu dávku turistiky, sa začína odrážať na jej figúre. Sama však priznáva, že na športe ju zo všetkého najviac tešia hormóny šťastia, ktoré sa vďaka pohybu vyplavujú do krvi.

„Áno, turistika je fajn, aj príroda je fasa, ale úprimne, robím to hlavne kvôli endorfínom,” hovorí Evelyn, ktorá len nedávno zdolala nie práve najprístupnejší Veľký Choč. A práve na vrcholovej fotografii z neho si fanúšikovia všimli, že z ich obľúbenej komičky poriadne ubudlo.

„Poriadne ste schudli a veľmi vám to sluší! Ste perfektná,” pochválila blondínku jedna z jej fanúšičiek a rozhodne nebola sama, kto si jej novú úžasnú formu všimol. „Postava je top. Super zmena!,” ozvala sa ďalšia.

Vďaka vyšportovanej Evelyn máme teda priamo pred očami ďalší dôkaz, že keď sa chce, všetko sa dá. Stačí sa vzdať výhovoriek a nahradiť ich aktivitou, ktorá nielenže vyformuje telo, ale priniesie do života ničím nenahraditeľný pocit šťastia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynjefresh