V máji ostali fanúšikovia niekdajšieho hudobného dua Twiins ako obarení, keď vyplávala na povrch prekvapivá informácia o krachu manželstva Veroniky Krúpa Nízlovej. Speváčka tvorila pár s Tomášom Krúpom takmer 10 rokov, z toho polovicu v manželskom zväzku. Po odhalení, že podala žiadosť o rozvod, ale celá aférka akosi utíchla. Ako sa dianie u odlúčených expartnerov vyvíja?

O rozpade dlhoročného vzťahu informoval Tomáš Krúpa prostredníctvom Instagramu, zdôrazňujúc, že láske je koniec. Hoci skutočné príčiny radikálneho ukončenia na pohľad harmonického zväzku doposiaľ známe nie sú, tmavovláska už pred pár mesiacmi odoslala oficiálnu žiadosť o rozvod.

Napriek tomu, že dvojicu spoločný potomok nespájal, súd v prípade rozvodu manželov Krúpovcov ešte stále nerozhodol. Dôvodom má byť údajne neočakávané predlžovanie procesu v dôsledku pandémie koronavírusu, avšak speváčka má v celej záležitosti absolútne jasno.

Interpretka menom Vebi udelila za bývalou láskou definitívnu bodku a dokonca sa plánuje vrátiť k rodnému menu. ,,Termín nám ešte stanovený nebol… Priezvisko si, samozrejme, zmením,” striktne potvrdila jedna zo slávnych dvojičiek, pre ktorú je súdne rozhodnutie zjavne už len nevyhnutnou formalitou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika nizlova vebi

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Veronikatwiins