Keď sa na internetovom kanáli objavil horúci videoklip od Luisa Fonsiho, okamžite sa z neho stal jeden z najväčších letných hitov súčasnosti. Od tej doby sa nejeden umelec pokúšal o vytvorenie originálnej cover verzie – výnimkou nie je ani slovenský herec Števo Martinovic, z ktorého prerábky populárneho songu pôjdete do kolien.

Števo Martinovic sa do povedomia širokej verejnosti dostal najmä vďaka účinkovaniu v markizáckom programe Rodinné prípady, odkiaľ neskôr poputoval do humorných epizód veselej partie známej z Kredencu.

stevo martinovic

Dnes je z usmievavého sympaťáka vďaka jeho nenapodobiteľnému humoru a schopnosti vystreliť si aj sám zo seba jeden z najvyhľadávanejších komikov na našej scéne. Števko, samozrejme, figuruje i na sociálnych sieťach, kde je veľmi aktívnym prispievateľom.

Nedávna novinka v podobe unikátnej cover verzie pestrého hitu Despacito tak pobavila tisíce fanúšikov. Pieseň v podaní Števka dostala názov “Rozpačito” a jej vtipný text je venovaný krátkodobým románikom vzniknutým počas búrlivej víkendovej zábavy. Okrem skvelého prevedenia vás určite zaujme aj vzhľad autora jedinečného songu :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Stevo Martinovic