Patrí k jedným z najuznávanejších hudobníkov tejto doby, má zamatový hlas, kolená podlamujúci pohľad a momentálne mu v hľadáčiku „budúcich bývalých“ tróni Nicki Minaj. Reč je o 39-ročnom bývalom partnerovi Katy Perry (a niekoľkých ďalších slávnych speváčok) Johnovi Mayerovi. Pozrime sa na to, čo si to tí dvaja pred celým svetom píšu!

 

Protiklady sa priťahujú

V tomto prípade síce ide o ľudí, ktorí plávajú v rovnakých vodách šoubiznisu, no ich spoločnú fotku by ste márne hľadali dlhé hodiny a nič by ste nenašli. Vyzerá to tak, že dokopy by ich skĺbil jedine sci-fi príbeh, ale realita môže byť na míle vzdialená. Aj keď je Nicki rapperka, vyvážajúca sa v ružovom Lamborghini a John spevák s romantickou dušou, ktorý preferuje ťažkú klasiku, porekadlo, že protiklady sa priťahujú, nie je zrejme nezmyslom.

Nicki Minaj John Mayer flirtuju

Lovestory

Celú aférku začal John, ktorý na Twitteri napísal: „Strávil som neskutočne veľa času počas dňa rozmýšľaním, či by som sa páčil Nicki Minaj alebo nie.“ Jeho kamoš mu na to posmešne odpísal, že tá by len prevrátila očami. Hudobník však nečakal dlho a odpoveď od samotnej raperky bola totálne iná než sa predpokladalo. Nicki Minaj totiž postrehla tento ,,tweet” a odpísala: „ Bolo by moje telo tvojou krajinou zázrakov?“ zavtipkovala použitím slov z jeho piesne. Romantický spevák asi skoro spadol zo stoličky, keď okamžite reagoval: „Prosím ťa, vydrž, práve som zošalel. Toto ešte nie je moja odpoveď.“ Zrejme to musel predýchať a svoju odpoveď si poriadne premyslieť. No čo, aj takéto hviezdy sú len ľudia a musia sa nejako zblížiť. :)

Nicki Minaj John Mayer flirtuju Twitter

John Mayer flirtuje s Nicki Minaj

John Mayer flirtuje s Nicki Minaj

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk