Americký herec Paul Walker, ktorý tragicky zahynul pri autonehode v novembri 2013, anonymne daroval neznámej dvojici snubný prsteň. Stretol ich v klenotníctve, ako si obzerajú prsteň s diamantmi, ktorý si však nemohli dovoliť.

Dojímavý príbeh, na ktorý bude dnes už manželská dvojica spomínať po celý život, sa stal v klenotníctve v Santa Barbare. Kyle Upham bol vtedy s ešte jeho priateľkou Kristen vyberať zásnubný prsteň. Stretli tam neznámeho muža, ktorý sa im prihovoril, aby si pozreli aj iné, väčšie prstene. Oni však odvetili, že nemajú na také drahé peniaze. Potom sa pustili do reči a zistili, že sa vlastne rozprávajú so slávnym hercom Paulom Walkerom. Kyle sa zmienil aj o tom, že je vojak a znova sa chystá na misiu do Iraku. Dvojica odišla z obchodu bez kúpi, no po chvíli za nimi dobehla predavačka aj s prsteňom. Budúci manželia tušili, že im ho zaplatil Paul Walker, no predavačka tvrdila, že to bol anonymný kupca. Ich tušenie sa potvrdilo potom, čo Paul zahynul pri dopravnej nehode a predavačka zverejnila tento netradičný príbeh.

untitled-4

untitled-7

 

Foto: Facebook, Instagram, Brightside.me

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)