Horoskop vám prial, vzali ste na seba svoje šťastné náušnice, vizáž by vám mohla pokojne závidieť i Marilyn Monroe, ani raz ste nezakopli a dnešok bol jeden z mnohých dní, kedy ste celú svoju myseľ i telo koncentrovali na jediný cieľ – stretnúť muža, za ktorého sa vydáte! No i napriek tomu všetkému je večer vaše skóre nula a vy zaspávate v plači s ďalším podobným plánom na zajtrajšok. A čo tak trošku pozmeniť vašu „baliacu“ taktiku/rutinu?

Vaše kamarátky sa vydávajú alebo majú deti. Celé vaše príbuzenstvo vám naznačuje, že je na čase, aby ste i vy konali podobne ako všetky vaše známe, lenže, žiaľ, chlapov nenájdete na počkanie v nejakom regáli v supermarkete (čo je možno aj škoda, lebo aspoň by ste vedeli dátum spotreby a kompletné zloženie). A ak u vás nenastanú ani po siahodlhých monológoch celej rodiny žiadne zmeny, vezmú to do rúk sami. Pravdepodobne vám dohodia objekt, ktorý síce spĺňa požiadavky i vašej prababičky, ale už pri pohľade naňho si poviete: „Kde do rit* ho vyhrabali???“ Nehnevajte sa na neho, on za to nemôže, on je len dohodená obeť do celého tohto cirkusu.

Biedna situácia, ktorá vám na hlavu hádže pomyselné tehly z každej strany, vás doženie k zúfalému riešeniu! Začnete sa až príliš snažiť! To je dôvod, prečo sa vám tak ľahko môže stať, že i po polročnej úpornej snahe kráčate životom stále sama. Beznádej a nátlak vás vyprovokovali k tomu, aby ste získali muža za každú cenu!

Najviac vytočené osamelé ženy si dokonca na inšpiráciu priberú všemožné romantické filmy a knihy, v ktorých budú hľadať návod „ako na to?“, aby prežili svoju vlastnú rozprávkovú romancu. Nuž, pokiaľ váš život nie je filmový pľac, vaša lampa kamera a každý váš krok vám nediktuje scenár, sotva skončíte ako Iris (Kate Winslet) v Prázdninách či Kathleen Kellyová (Meg Ryan) v Láske cez internet. K dlhodobému vzťahu vám na zbalenie chlapa nepomôže ani hlboký výstrih a minisukňa, lebo i napriek tomu, že máte ukážkovú postavu, opäť nie ste v príbehu o Pretty Woman.

Bude to znieť ako klišé, ale verte, že v momente, kedy toho pravého prestanete hľadať, práve vtedy sa objaví! Stačí prestať kontrolovať svoj vzhľad v zrkadielku každých 5 sekúnd a prestať čakať na vášho ideála za každým rohom. Samozrejme, netvrdíme, že máte vyzerať ako dvere na kuríne alebo havarovaný trabant, úplne postačí ak nezájdete ku kozmetičke a kaderníčke zakaždým, keď sa budete chystať vyniesť smeti. ;)  Verte, že ak toho dotyčného zaujmete, nebude to farbou očného tieňu a značkou kabelky, ale bude to VAMI, vašou osobnosťou!

Foto: giphy.com, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.