O tom, že spevák Martin Jakubec patrí medzi extravagantné bytosti, rozhodne niet pochýb. Hoci sa do známych celebrít veľmi často a rád naváža, jeden párik mu predsa len leží v žalúdku zrejme najviac – čerství manželia Patrik a Jasmina Vrbovskí tak musia zase raz čeliť nepríjemným narážkam.

Pred pár dňami sa v oku lahodiacich priestoroch romantického zámočka v Pezinku konala svadba roka – úspešný raper Rytmus a tehotná moderátorka Jasmina Alagič si za prítomnosti približne stovky hostí vymenili hriešne drahé obrúčky, čím si vzájomne sľúbili celoživotnú vernosť.

O úprimnosti hlbokej lásky prominentných zaľúbencov ale poriadne zapochyboval Martin Jakubec. Známy milovník šlágrov a komentátor diania v našom šoubiznise dokonca neváhal trúfalo vyhlásiť verejnú stávku týkajúcu sa práve vzťahu Rytmusa a Jasminy.

,,Radšej jeden rozchod ako jeden nevydarený sobotný deň v Pezinku. Oni sú jednoduchí a umelí. Dávam im 2 roky spolu a potom sa pozabíjajú od nenávisti. Dávam stávku do pľacu 10 tisíc eur, ak sa pomýlim!“ šokoval nový módny guru. Jakubec tak náhle vyjadril šokujúce presvedčenie, že manželstvo známej dvojice vydrží len krátko, pričom je svoju pravdu ochotný poistiť neuveriteľnou sumou až 10 tisíc eur!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, Rytmusking, Pixabay.com