Martin Šmahel koncom júna poriadne šokoval, keď verejnosti oznámil, že sa stal po druhýkrát otcom. Dovtedy totiž nikto netušil, že je jeho priateľka Beátka vôbec tehotná. Dnes sa tak už exfarmár vytešuje zo svojej druhej dcérky, ktorou sa po prvýkrát popýšil i na Instagrame.

Malá Emka je na svete len niekoľko týždňov a už si toho stihla prežiť viac než dosť. Deň po tom, ako sa totiž dievčatko narodilo o tri mesiace skôr než malo, došlo pri jeho prevoze k desivej havárii. Drobček však statočne bojoval a aktuálne sa zdá, že je z najhoršieho vonku.

martin smahel

Hrdý otecko Martin Šmahel sa svojou princeznou po prvýkrát pochválil aj fanúšikom, ktorí ho sledujú na sociálnej sieti. ,,Rastieme, dýchame, papáme, odolávame, veríme, dávame si navzájom energiu a tešíme sa všetci spolu ako rodina,” podelil sa o radostné chvíle čerstvý dvojnásobný tatko.

,,Toto malé dievčatko ma toho tak veľa naučilo, a pritom je so svojimi 1200g len necelé 2 mesiace na svete. V skutočnosti tieto slová cezo mňa píše Emka. Ona nám ukazuje, že tu chce byť s nami a prelieza všetky prekážky ako silný leopard. A my ju v tom silno povzbudzujeme,” pochválil statočnú maličkú princezničku známy moderátor a tréner, ktorý záberom a silnými slovami dozaisto dojal nejednu dušu. Celý Martinov príspevok si môžete prečítať v priloženom obrázku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinsmahel, tvmarkizaofficial