Televízia Markíza v stredu večer odvysielala prvý diel komediálneho seriálu Šťastní vs. Šťastní, ktorý bol natočený podľa úspešnej ruskej predlohy. Čo na štart slovenskej verzie hovoria diváci?

Tento týždeň sa na obrazovkách Slovákom predstavili dve diametrálne rozdielne rodiny, ktoré spája iba priezvisko a synovia s rovnakým dátumom narodenia. Chlapcov sa podarí ešte v pôrodnici zameniť, a tak vyrastajú s inými rodičmi. Dvojicu 16-ročných fešákov si zahrali Max Bolf a Adam Kubala.

Párik „nie až tak šťastných“ manželov, ktorí sa trápia s pracovnými neúspechmi otca, nedostatkom priestoru a financií, stvárnili obľúbení herci Marián Miezga a Helena Krajčírová.

Na druhej strane sa v úvode diváci zoznámili aj so zámožnou rodinou, ktorej rod sa pýši erbom, históriou a taktiež výnosným podnikom s luxusnými autami. Úlohy podnikateľa sa podujal Dušan Cinkota a jeho ženu si zahrala Lucia Hurajová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po odvysielaní prvého dielu s takto bravúrnym obsadením a skvelým scenárom, kde nechýbala ani poriadna dávka humoru, sa niet čomu čudovať, že sa televízia Markíza dočkala početnej pozitívnej odozvy zo strany nadšených divákov. A veru na oficiálnom Facebooku žlto-modrej televízie sa v tomto prípade nenašiel jeden kritický komentár. Šťastní vs. Šťastní sú skvelou voľbou!

Foto/Zdroj: TV Markíza, markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza