Už prešiel viac ako rok, čo televízne obrazovky okupovali dramatické vzťahy Stana a Gabiky, Júlie a Ľuba a Ivana s Luciou. Napriek tomu, že si všetky tri páry pred kamerami vyskúšali sobáš, medové týždne a bývanie v spoločnej domácnosti, ani jedno asistované manželstvo napokon nevydržalo. Šťastnejšie snáď dopadnú príbehy z druhej série, ktorá štartuje dnes večer!

Po dlhšej pauze sa môžeme opäť tešiť na romantiku i napätie v druhej sérii šou Svadba na prvý pohľad. Televízia Markíza na svojom webe predstavila prvého adepta na manželstvo a jeho dve potenciálne nevesty.

38-ročného Michala by sme mohli zaradiť do kategórie veľkých sympaťákov,  rozhodne majúcich čo ponúknuť. ,,Je to usadený muž, ktorý naozaj hľadá k tomu svojmu zázemiu, ktoré má kompletne vybudované, že je finančne samostatný, má svoju profesiu, má svoje koníčky, má svoju firmu, tak hľadá stabilnú ženu, ktorá by do toho jeho gazdovstva prišla,“ týmito slovami zhodnotil fešného Košičana psychológ Aleš Bednařík. Spolu s ďalšími dvomi členkami tímu sa však pri výbere nevesty pre Miša nevedeli rozhodnúť.

Oblečie sa do bielych šiat 26-ročná odvážna Lenka z Námestova, pripravujúca sa na kariéru vojačky, alebo kresťansky založená romantička Diana, ktorá rovnako ako Michal pochádza z Košíc? Odpoveď sa dozvieme už dnes večer o 20.30 h. na TV Markíza!

Diana vs. Lenka

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Markíza.sk, Instagram/tvamarkizaofficial