Od doby, ako sa v roku 2016 cesty Brada Pitta definitívne rozišli s hereckou kolegyňou Angelinou Jolie, začalo sa jeho meno opäť spájať s kráskou, ktorú vymenil práve za Angelinu. Posledné mesiace však klebietky ohľadom fešákovho vzťahu s Jennifer Aniston naberajú na intenzite!

Jennifer Anniston a Brad Pitt stelesňovali svojho času dokonalý párik, ktorý obdivoval celý svet. Žiaľ, pre zotrvanie ich vzájomnej lásky to nestačilo, a tak musel prísť v roku 2005 krutý rozchod. Kameňom úrazu v prominentnom manželste sa stala Angelina Jolie, ktorá spolu s Bradom hviezde seriálu Priatelia poriadne ublížila.

Podobný scenár sa zopakoval o 11 rokov neskôr, keď sa rozpadol aj zväzok známy pod prezývkou Brangelina. Odvtedy jedna z najkrajších žien planéty plače do vankúša, pričom na nálade jej nepridáva ani fakt, že sa jej bývalý manžel dáva dokopy práve so ženou, ktorú kedysi ranila.

„Nemyslím si, že ho Jennifer niekedy prestala milovať. Aj napriek tomu, že jej zlomil srdce, keď ju opustil pre Angelinu Jolie,” pre portál The Mirror uviedla pred dvomi mesiacmi priateľka Jennifer Aniston. Aktuálne ale dokonca redakcia priniesla ďalšie vyjadrenia, hovoriace, že sa láska spred 15-tich rokov znovu obnovila.

Informuje, že sa hollywoodsky fešák ku svojim dávnym chybám postavil zodpovedne a spoločne s Aniston sa rozhodli hodiť minulosť za hlavu. I keď sa ich rozhovor nezaobišiel bez mora sĺz. „Brad je úplne iný človek, ako bol v časoch, keď boli s Jen manželia. Brad má dávku sebareflexie a veľmi tvrdo na sebe pracoval,“ prezradil hercov známy. „Jen bola plná emócií. Všetky bolestivé pocity, ktoré roky držala v sebe, zrazu vytryskli na povrch a ona sa zložila so slzami v očiach,“ pokračoval v bonzovaní na staronový párik, na ktorý sa vraj Angeline Jolie prizerá naozaj ťažko.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter