Predtým, než oznámili, že ,,lásky je koniec”, tvorili jeden z najobľúbenejších párov Hollywoodu 10 mesiacov. Teraz sa však objavili opäť vo vzájomnej prítomnosti, a to extra blízkej! Katy Perry a Orlando Bloom boli odhalení na koncerte Eda Sheerana v Los Angeles len pár dní po tom, čo bola krátkovlasá blondína na večeri s Robertom Pattinsonom.

 

V utajení? Vážne?

Ak sa plánovali skryť, čierne šiltovky na ich hlavách očividne nestačili. Pozorní fanúšikovia neváhali a hollywoodskych miláčikov „cvakli“ ako dôkaz, že stará láska len tak nehrdzavie. 32-ročná popová ikona a 40-ročný herec počas koncertu sedeli na svojich miestach a nemohli sa nabažiť jeden druhého. Popri fotkách kolujúcich po internete sú tu aj nadšené výpovede svedkov:

  • „Vyzerali, že zažívajú najlepšie chvíle v živote.“
  • „Ľudia ju (Katy) neotravovali. Podľa mňa ani nevedeli, že sú to oni, pretože mali na sebe šiltovky a tak.“
  • „Orlando nás včera večer pozdravil a Katy išla pred ním!“

Katty Perry Orlando Bloom znova spolu

Bude to pravá láska?

Podľa fotiek vidno, ako sa dvojica k sebe túli. Ak je ich znovuzrodený vzťah skutočný, je možné polemizovať o tom, či sa nedali naspäť dokopy už skôr. Dvojica sa totiž stretla už 2 mesiace po rozchode na narodeninovej párty ich spoločnej známej. Nie je jasné, či prišiel slávny párik na koncert Eda Sheerana spolu, no ak je sladký príbeh týchto dvoch opäť aktuálny, bude to prvýkrát, čo svoju lásku ukázali na očiach verejnosti. <3

Katty Perry Orlando Bloom opat spolu

Katy Perry Orlando Bloom opat spolu

Katy Perry Orlando Bloom opat spolu

Katty Perry Orlando Bloom opat spolu

Katty Perry Orlando Bloom opat spolu

Katty Perry Orlando Bloom opat spolu

Katy Perry Orlando Bloom opat spolu

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.