Buď bohyňou pre seba a staneš sa ňou aj pre okolie. Ono musí cítiť, že sama v sebe si silnou, očarujúcou a nezlomnou osobou, ktorá si podmanila seba a podmaní si aj všetko navôkol.

Nemennou pravdou ostáva, že vnútorné rozpoloženie človeka preniká na povrch. Taká aká si, ako sa cítiš a čo všetko máš za sebou sa premieta do tvojho života okolo. Vplývaš na každého osobitne a to sa stane tvojou najsilnejšou zbraňou!

1. Vyrovnaj sa sama so sebou – labilnú bohyňu predsa nechceme!

Každá z nás má svoje problémy, ktoré nás odďaľujú od vytúženej vyrovnanosti. Ničia nás vzťahy, občas aj priatelia či práca. To však neznamená, že sa proti tomu nedá bojovať. Nedovoľ vonkajším vplyvom, aby ťa brzdili na ceste za tou, ktorou sa chceš stať. Pamätaj na to, že keď nájdeš svoj vlastný pokoj a vyrovnáš sa so všetkým, nerozhádžu ťa malichernosti a tvoj status bohyne bude o krok bližšie. Vstať každé ráno s myšlienkou denného cieľa. Nájdi si zmysel dňa a splň ho. Deň čo deň to bude jednoduchšie.

2. Poteš sa – robíš to predsa pre bohyňu

Už dlho pozeráš na nové oblečenie či máš chuť oddýchnuť si? Nebráni ti v tom nič iné len ty sama. Urob si radosť, v konečnom dôsledku to robíš pre iných, nakoľko keď sa staneš bohyňou, budeš na ostatných pôsobiť blahodarne už pri prvom stretnutí ;) Takže smelo do toho, zachraňuješ pozitívnu stránku ľudstva, dáma.

Presvedč samú seba, že si silná a silnou sa naozaj staneš.

3. Sleduj svoju premenu – cestu za bohyňou

Uvedomuj si, ako sa sama v sebe meníš. Pamätaj si každý pozitívny pocit, ktorý prežiješ. Či už splnenie denného cieľa či potešenie, ktoré si si sama navodila. Udrž si v pamäti to, ako dobre sa vieš cítiť aj napriek problémom, ktoré máš a pochopíš, že sú v tvojom živote naozaj nepodstatné. Dovoľ tomu dobrému, čo ťa stretáva, prebiť to negatívne. Presvedč samú seba, že si silná a silnou sa naozaj staneš.

4. Užívaj si výslnie bohyne

Výsledok ,,silnej ženy“ je naozaj skvelý pocit, avšak cesta za pocitom nezlomnosti ti dá naozaj veľa. Naučíš sa vnímať samú seba, pochopíš, že najpodstatnejšou si TY a nikto iný a že len ty si tá, ktorá dovolí iným zraniť ťa. Čo nebudeš vnímať ako podstatné ti nikdy neublíži. Bojuj sama so sebou, vnímaj sa a ukáž svetu, že si sa stala bohyňou. Pri stretnutí s inými pocítiš zmenu vo svojom živote. Budeš k sebe privolávať ľudí s rovnakým potenciálom, aký máš ty a staneš sa tou, za ktorou sa otočí každý. Nie pre vzhľad ale pre to, čo máš v sebe! Pre teba samú.

Autor: Viki

Foto: Pinterest