Finále Farmy sa nezávratne blíži a súťažiaci svojimi taktikami prekvapujú čoraz viac. Avšak okrem boja o 75 000 eur sa na statku súperí aj o srdce Stanky Klčovej. David Horák, ktorý jej spoločnosť robil niekoľko týždňov, teraz zaujal nečakaný postoj. 

Záujem o 24-ročnú krásku prejavil i Peter Matejka, ktorého si teraz Komárčan zobral bokom. Povedal, že mu oficiálne dáva priestor, aby sa mohol pokúsiť bližšie dostať k Stanke. Avšak Peťo si to nenechal pre seba a farmárke sa rozhodol o všetkom povedať.

stana a david

,,Pýtal som sa ho, že či ťa ľúbi a či ťa má rád. Že nie,“ vyzradil blondíne 37-ročný mechanik. Stanka ostala z jeho slov, pochopiteľne, zaskočená. ,,Som sa ho pýtal, že či mu záleží na tebe, tak možno ma klamal. Neviem,“ dodal Peter.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja nie som dievča ani žena na hranie. A to ma trochu ranilo, takže možno, že som teraz oslabená, ale verím, že tá sila príde,“ povedala na kameru so slzami v očiach Stanka. Tá Davida v rozhovore s Petrom označila za idiota. Žiaľ, nie je to po prvýkrát, čo sa v mužovi na Farme slečna z Čachtíc sklamala.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza