Finálový týždeň Farmy je už za dverami a niektorí súťažiaci začínajú svoj postoj k ostatným dávať najavo viac než doteraz. Stanka Klčová začína strácať trpezlivosť s Miroslavom Debnárom, o čom sa podelila aj s moderátorkou. 

Je zvykom, že každému duelu predchádza rozhovor statkárov s Evelyn, ktorí sa s ňou podelia o to, koho návrat z arény si želajú. 24-ročná zákaznícka advokátka sa rozhodla otvoriť a nechala emóciám a názorom voľný priebeh.

,,Veľmi ma zarazilo, že ani Naty nezaraďoval do toho finále. Zrazu príde on, dos*re sa, a chcel si zobrať proste mňa zrazu, že zabudne na všetky tie reči – to ako si zoberie Mišku, ako pomstí Matúša, ako tu on spraví poriadky. Keď bol Peťo sluha, chcel do duelu Davida, svojho bráchu,“ prekvapila úprimnosťou Stanka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Rozčuľuje ma tu, že si tu vždy robil poriadky cez niekoho iného a teraz on má ukázať šancu, aký je on chlap a charakter. Pre mňa nie je človek na správnom mieste. Keď sa mám na to pozerať globálne, tak si to viacej zaslúži Miška,“ rozhorčila sa atraktívna blondínka, čo moderátorku Evu príjemne prekvapilo.

,,Ďakujem, Stanka, si sa rozohnila,“ povedala obľúbená zabávačka, ktorá ostala monológom naozaj zaskočená. ,,Nech sa páči! Nech si to svoje miesto vybojuje a nech ukáže aspoň tam, že je chlap,“ dodala na margo Mesuta tesne pred duelom Stanka.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza