Stanka Klčová svojou energiou a pôvabom opantala na statku niekoľko mladíkov. Blízko mala k Miroslavovi Pajtášovi, ktorého po jeho odchode vystriedal David Horák. Najnovšie sa do nej zaľúbil aj nováčik Peter Matejka. Avšak blondínku čakal vonku ešte niekto. 

Diváci si možno budú pamätať Stankinu oslavu 24. narodenín, ku ktorým obdržala z vonku dar od blízkeho priateľa – ten jej poslal kyticu bielych ruží a list.

,,Neviem sa dočkať momentu, kedy sa znova uvidíme a zahltím ťa miliónmi bozkov, ktoré by som ti tak rád dal, pretože si ani nevieš predstaviť, ako moc mi chýbaš už od prvého dňa, čo sme si nezavolali. Tak ešte raz, chýbaš mi, vyhraj to a milujem ťa!“ písalo sa v romantickom odkaze pre zákaznícku advokátku. Tá po zistení, že sa za bránami šou špekuluje, že má Miro priateľku, na chvíle s ním dávno „zabudla“

Aktuálne sa k atraktívnej kráske začína chladnejšie správať i Komárčan, ktorý sa rozhodol uvoľniť cestu Petrovi. Stanka tak začala ľutovať, že vôbec priateľstvo s istým Denisom svojimi románikmi na Farme narušila. Všetko sa jej to premietlo po virtuálnej návšteve jej mamy – tej sa opýtala, či je s jej „kamarátom“ stále v kontakte.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nepýtaj sa na Denisa… Ja ti nič nebudem hovoriť. Ja sa k tomu nevyjadrujem, Stanka… Píšeme si, ale nemôžem o tebe rozprávať,“ prezradila vo videohovore svojej dcére pani Silvia, čo farmárku zamrzelo, a tak si opäť poplakala.

Videohovor Stanky s mamou si môžete pozrieť — TU —-

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza