Charizmatická blondínka všetkých divákov Farmy 13 poriadne prekvapila. Počas finálového večera odhalila svoj skrytý talent a zaspievala skladbu za doprovodu živej hudby. Stanka Klčová na pódiu vystúpila v zelených šatách a s venčekom na hlave pripomínala vílu.

Pôvabná farmárka sa na Instagrame pochválila novinkou, že sa začala venovať móde a outfit, ktorý mohli fanúšikovia vidieť počas poslednej epizódy markizáckej šou, si sama navrhla. „Vedeli ste, že šaty, ktoré som mala na finále, sú z MOJEJ DIELNE? Tak už viete. S ich zhotovením mi ale pomohla aj moja veľmi dobrá známa. Uč sa od skúsených,” napísala rodáčka z Čachtíc na sociálnu sieť.

stanka klcova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak niektorí diváci možno zelený model s folklórnym motívom dobre poznali. Veľmi podobbný kúsok má totiiž v portfóliu úspešná návrhárka Jana Lazarčíková. „Keď si dáš na Instagram k fotke trojmetrový popis o zle a faloši, ale šaty na sebe skopíruješ od niekoho iného. Také slovenské,” vyjadrila sa na margo Stankinho príspevku pobúrená umelkyňa, ktorá svoju róbu už dávno predáva pod názvom Slovenka.

jana lazarcikova

jana lazarcikova

Zdroj/Foto: Instagram/iamsatanka, janalazarcik, markiza.sk